Mateřská školka v Čelákovicích
Včelka Beruška Žabička Sluníčko Motýlek

Informace ke znovuobnovení provozu Mateřské školy Sluníčko.

Vážení rodiče,

paní učitelky tříd Motýlků a Včeliček jsou po testu na COVID 19 negativní a většina děti, které měly nařízenu karanténu KHS Středočeského kraje a již prošly testem, také.

Pro informaci: prostory Mateřské školy Sluníčko byli vydezinfikovány dezinfekčními prostředky s virucidním účinkem bezprostředně po uzavření zařízení. Dále proběhla v celé  budově ionizace generátorem ozonu (Ozon je přírodní čistící a desinfekční látka. Je to dosud nejsilnější oxidační činidlo na Zemi, které je používáno v mnoha oblastech, jako je lékařství, zemědělství, potravinářský průmysl atd… Ozon je 3000x rychlejší než chlór a 25x účinnější než kyselina chloritá (NOCL), 2500x než chlornan (OCL) a 5000x než chloramin (NH2CL) a je přitom mnohem bezpečnější)

Vzhledem k uzavření Mateřské školy J.A.Komenského 1586 a tudíž i varny – školní kuchyně, ze které dovážíme obědy, jsme byli nuceni rychle sjednat náhradní dovoz obědů. Sjednáno s firmou EKOLANDIA. Protože není možné urychlit výsledky testů zaměstnanců MŠ J.A.Komenského 1586, musíme zajistit dovoz obědů ještě na úterý 29.9.2020 a vyčkat na znovuobnovení provozu varny v MŠ J.A.Komenského 1586.

Děkujeme všem rodičům za pochopení a podporu v době karantény. Věřím, že budeme obezřetní a budeme  chránit zdraví nejen sebe, našich dětí, ale i ostatních a  předcházet vzniku nákazy.

Jaroslava Dušková

Vytvořeno 24.9.2020 13:18:37 | přečteno 190x | Petra.Musilova

Mateřská škola v Přístavní 333, 250 88 Čelákovice, IČ: 70992495
telefon: 326 994 165 (Přístavní), 317 704 057 (Komenského), e-mail: info@mspristavni.cz